Radostná i smutná katedrála

Při hlavní nedělní mši svaté v katedrále sv. Štěpána v Litoměřicích v 10 hodin biskup Pavel Posád přivítal do katolické církve jednoho dospělého člověka, kterého pokřtil a biřmoval. Zároveň také pokřtil jeho dvě malé dcerušky Aničku a Kačenku. Jednalo se o radostnou událost nejen pro ně, ale také pro církev v Litoměřicích.

Biskup Pavel a pater Martin s novokřtěnci

Po přímluvách před závěrečným požehnáním však vystoupil biskup Pavel se smutnou zprávou, kterou přikládáme ve videopříloze.

Rozloučení biskupa Pavla (video)

Videozáznam ke stažení

Audiozáznam ke stažení

««« Předchozí text: Noční pouť do Filipova - homilie biskupa Pavla a Josefa Následující text: Dopis Prefektovi kongregace pro biskupy »»»

autor: Leoš Sikora | Pondělí 28. 01. 2008, 00.32 | tisk | Homilie | 18 komentářů (23. 3. 2008) | 11492x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jsem robot?

Novinky

Fotografoval Lubomír Harrer

Vítejte

na webových stránkách Mons. Pavla Posáda, světícího biskupa se sídlem v Českých Budějovicích. Tento web je určen ke komunikaci křesťanů s biskupem Pavlem. Doufám že Vám všem, čtenářům těchto stránek přinese radost i poučení. pater Martin Davídek

Texts in English

Lingua Latina