Adventní návštěva Církevní základní školy Rudolfovská

V pátek 3. prosince 2010 navštívil otec biskup Pavel Posád, spolu s paní katechetkou z Děkanství od sv. Mikuláše Mgr. Ivetou Holou, Církevní základní školu Rudolfovská v Českých Budějovicích. Během tohoto, již tradičního, setkání otec biskup hovořil s žáky a jejich učiteli o původu a smyslu adventu, i různých podobách jeho prožívání.

05122010_pan biskup_v_CZS3

««« Předchozí text: Na národní pouť s otcem biskupem Pavlem Posádem Následující text: Instalace kanovníků katedrální kapituly sv. Mikuláše v Českých Budějovicích »»»

autor: Marie Vítová | Čtvrtek 9. 12. 2010, 13.27 | tisk | ČBK | 0 komentářů | 1502x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jsem robot?

Novinky

Náhodná fotka z fotogalerie

Vítejte

na webových stránkách Mons. Pavla Posáda, světícího biskupa se sídlem v Českých Budějovicích. Tento web je určen ke komunikaci křesťanů s biskupem Pavlem. Doufám že Vám všem, čtenářům těchto stránek přinese radost i poučení. pater Martin Davídek

Texts in English

Lingua Latina